^Yukarı Çık

  • GÜVENİLİR KURUMSAL YAPI

    Yapıların çatı,cephe ve iç bölme veya soguk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılan sandviç paneller; kullandıkları alanlarda oldukça yüksek bir ısı, su,ses izolasyonu sağlar,nem yoğunlaşmasını önler. Ek olarak taşıma kapasitesi ile de mimari tercihlerde ön plana çıkmaktadır.

  • YILLARIN VERDİĞİ DENEYİM ve KALİTE

    Rulo halindeki düz sacın spiral şeklinde sarılarak boru formuna getirilip bant kenarlarını içten ve dıştan toz altı kaynak yöntemiyle birleştirilmesidir..

  • MÜKEMMEL UYGULAMA SONUÇLARI

    DiÇatı Sistemleri ürün gamında; sağlıklı, konforlu ve uzun ömürlü bir çatı için birbiriyle tam uyum sağlayan birçok akıllı ürünü bir arada bulundurmaktadır...

iletisim telrenk paleti aksesuariletisim img

 

Vizyonumuz

Müşterilerimize modern, güvenilir, ekonomik ve yüksek kalitede vermiş olduğumuzhizmetleri hedeflenen süreler içerisinde tamamlamak.

 

Misyonumuz

Müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, iş ve işçi güvenliğinin bütün prosedürlerine uyarak, güvenilir,  yenilikçi ve verimli yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımak; tedarikçilerine, çalışanlarına ve  iş ortaklığı kurduğu şirketlere uzun ömürlü ve tatmin edici getiriyi sağlayarak, büyüme ve karlılıkta  sektöründeki yerel liderliğini sürdürebilmek.

 

diboru btndipanel btndicati btndisistem btn            e katalog 001

Copyright © 2015. DİBOR   Her Hakkı Saklıdır...